Mitsubishi Oliedrukschakelaar
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 1,0 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 48 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -51%
9 110 231, M14x1,5
| Voor OE nummer | 9 110 231 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
- -66%
OE EQUIVALENT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 71742590 |
OE EQUIVALENT, M 18 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,2 |
OE EQUIVALENT, 1131 K4, 1/8x28h
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Voor OE nummer | 1131 K4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h |
| Voor artikelnummer | 82.042 |
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, M14 x 1,5, Met pakking
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -67%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -70%
Opener, 1/8 x 28 BSP
| Schakelpunt tot [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
- -70%
- -3%
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
M 14x1,5, wit, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
M10x1, zwart, bruin
| Schakeldruk tot [bar] | 0,85 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, bruin |
| Druk (bar) | 0,7 |
1/8x28 BSP, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,35 |
1/8 x 28 BSP, grijs
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,2 |
M 12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,35 |
1/8"-28, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-28 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -29%
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
1/8 x 28 BSP
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -19%
12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | 12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSP, grijs
| Schakelpunt tot [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSP |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 1 |
- -59%
M16 x 1,5
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
1/8x28 BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
