Hyundai Oliedrukschakelaar
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28 BSP, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1/8x27 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 26 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 51 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 51 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 1 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 1/8 GAS
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
GENUINE, 1/8x28h, zwart
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
GENUINE, 37240-657-013, 1/8 Gas 24
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 37240-657-013 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 Gas 24 |
| Voor artikelnummer | 82.055 |
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -70%
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
M 16x1,5, grijs, Met behuizing
| Schakeldruk tot [bar] | 0,68 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,39 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
M10x1, zwart, bruin
| Schakeldruk tot [bar] | 0,85 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, bruin |
| Druk (bar) | 0,7 |
1/8x28 BSP
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,2 |
1/8-28 BSP, AM
| Schroefdraadmaat | 1/8-28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,35 |
| Versie | AM |
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
- -19%
Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 26 |
- -35%
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 51 |
- -37%
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSPT, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSPT |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -55%
M16 x 1,5
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
