Honda Oliedrukschakelaar
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 1 |
- -41%
OE EQUIVALENT, 1/8 GAS
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT, 1/8 - 27NPT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 - 27NPT |
| Druk (bar) | 0,3 |
GENUINE, 37240-657-013, 1/8 Gas 24
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 37240-657-013 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 Gas 24 |
| Voor artikelnummer | 82.055 |
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8 GAS, grijs
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
- -68%
- -47%
1/8x28 BSP, zwart, Zonder pakking
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
1/8" x 27NPTF, zwart, Zonder pakking
| Druk (Psi) | 6 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,35 |
1/8x28 BSP
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,2 - 0,50, M12 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Controlebereik [bar] | 0,2 - 0,50 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -78%
- -38%
- -33%
1/8 GA
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GA |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
1/8x27 NPTF, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,35 |
Opener, 1/8" GAS, zwart, M 24
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | M 24 |
Rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -33%
M 12x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -55%
