×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Oliedrukschakelaar
Oliedrukschakelaar Topran 302 710
Hydraulisch, 1/4" x 18 NPTF
302 710
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPTF |
€ 20,74
€ 7,88
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 302 797
Hydraulisch, M 16, Met afdichtring, rechthoekig
302 797
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 22,12
€ 5,31
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 407 974
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSP, grijs
407 974
| Schakelpunt tot [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSP |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 1 |
€ 25,08
€ 10,28
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 720 160
Hydraulisch, M 16, Met afdichtring
720 160
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 16,47
€ 5,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 722 626
Hydraulisch, M 14, Met afdichtring, Rond
722 626
| Schakelpunt tot [bar] | 0,7 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 18,66
€ 7,09
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 723 347
Hydraulisch, M 16
723 347
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 34,03
€ 11,57
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 723 421
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSP
723 421
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
€ 19,70
€ 8,28
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 723 471
Hydraulisch, M 12, paars
723 471
| Schakelpunt [bar] | 20 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Paars |
€ 97,82
€ 34,23
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Blue Print ADA106607
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
ADA106607
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 9,27
€ 6,21
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V10-73-0082
M16 x 1,5
V10-73-0082
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 3,97
€ 6,35
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V22-73-0013
Blauw, Opener, Geschroefd, M 12x1,25
V22-73-0013
| Kleurmarkering | Blauw |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal contacten | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schakeldruk (bar) | 20 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,25 |
| Druk (bar) | 20 |
€ 29,46
€ 48,91
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V22-73-0014
Opener, M16x1,5
V22-73-0014
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 7,09
€ 10,99
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V22-73-0024
M 14x1,5
V22-73-0024
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 7,02
€ 10,10
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V22-73-0025
M16 x 1,5, Met kabel, grijs, Ovaal
V22-73-0025
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 22,02
€ 32,82
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V22-73-0037
Zwart, rechthoekig
V22-73-0037
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 32,49
€ 52,64
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V25-73-0003
Opener, 1/4 x 18 NPTF, zwart
V25-73-0003
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 6,35
€ 8,07
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Vemo V25-73-0044
Geschroefd, M 16 x 1,5, zwart, Met pakking
V25-73-0044
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 4,69
€ 7,19
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5613007
Opener, M16 x 1,5, Met pakking
J5613007
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin, grijs |
€ 10,76
€ 3,44
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Swag 70 23 0001
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
70 23 0001
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 9,27
€ 6,21
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5611014
Opener, M16 X 1,5, grijs
J5611014
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 19,31
€ 3,67
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541060
Stekkeraansluiting, Opener, 0,3 - 0,55, M14 x 1,5
70541060
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 20,19
€ 5,65
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
