Oliedrukschakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Oliedrukschakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Aston Martin
- Audi
-
Toon minder Toon meer
- Austin
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bond
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daf
- Daihatsu
- Daimler
- Dodge
- Ds
- FSO
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Genesis
- Honda
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Iran Khodro
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lotus
- Lti
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mercury
- Mg
- Middlebridge
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Morris
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Porsche
- Proton
- Puch
- Reliant
- Renault
- Riley
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Triumph
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Zastava
M14x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 6 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10×1.6, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 10,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" NPT, wit
| Diameter [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 27.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 1,5 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" NPT, wit
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 3 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 5,5 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NPTF1/4, groen
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | NPTF1/4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Druk (bar) | 2,94 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10×1.6, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 5,5 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, donkerbruin
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Donkerbruin |
| Druk (bar) | 8,5 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 10,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, donkerblauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Donkerblauw |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, grijs
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 5 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, grijs
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, bruin
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Druk (bar) | 5 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" NPTF, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" NPTF |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,15 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,15 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,5 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 3,1 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 2,5 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 54 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, grijs
| Diameter [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", wit
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M 10x1, zwart, Met pakking
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schakeldruk (bar) | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met schroefverbinding, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Schakelpunt van [bar] | 0,25 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 40 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M14 x 1,5, zwart
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 2 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 51 |
- -35%
1/4" - 18 NPT, Met schroefverbinding, Zonder afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,4 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,45 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Wit |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 +/- 0,15, Gegalvaniseerd, M4, M14 x 1,5
| Controlebereik [bar] | 1 +/- 0,15 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4, M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Schakelpunt tot [bar] | 10 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,7 +/- 0,15, M14 x 1,5
| Controlebereik [bar] | 0,7 +/- 0,15 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 40, 46 |
| Schakelpunt tot [bar] | 10 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 80 |
- -59%
