×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Nokkenas positiesensor
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS523
Wit, 03G957147A, Geluidsensor, Met kabel
1CS523
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 62,4 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03G957147A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
€ 69,64
€ 24,37
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS539
Zwart, 04C907601, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS539
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 21,2 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04C907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 73,77
€ 25,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS540
Zwart, 06B905163A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS540
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 24,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06B905163A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 65,56
€ 22,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS545
Zwart, 03L907601, Geluidsensor, Met kabel
1CS545
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 63,6 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03L907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
€ 75,94
€ 26,58
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS546
Zwart, 06C905163B, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS546
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 22 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06C905163B |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 69,51
€ 24,33
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS556
Zwart, 038957147A, Geluidsensor, Met kabel
1CS556
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 71,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 038957147A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
€ 65,69
€ 22,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS557
Zwart, 03G957147, Geluidsensor, Met kabel
1CS557
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 62,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03G957147 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
€ 72,48
€ 25,37
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS560
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS560
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 26,1 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 036907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 57,16
€ 20,58
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS578
Zwart, 038906433A, Geluidsensor, Met kabel
1CS578
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 84,1 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 038906433A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 945 |
€ 73,53
€ 25,74
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS580
Zwart, 04L907601, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS580
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 22 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 65,19
€ 22,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1KR610
070907601A, zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
1KR610
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 24 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 070907601A |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 87,97
€ 30,79
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor BSG BSG 90-840-027
BSG 90-840-027
BSG 90-840-027
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 51 |
| Componentennummer | BSG 90-840-027 |
€ 16,46
€ 15,31
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor BSG BSG 90-840-028
BSG 90-840-028
BSG 90-840-028
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 358 |
| Componentennummer | BSG 90-840-028 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
€ 24,51
€ 22,31
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,66
€ 14,56
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Dt Spare Parts 4.66948
2 jaar garantie
4.66948
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 173,43
€ 71,11
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 62,77
€ 13,18
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
€ 228,52
€ 36,57
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79164
Geluidsensor, Met kabel, zwart
79164
| Lengte [mm] | 445 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 100,72
€ 60,43
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79209
Geluidsensor, Zonder kabel
79209
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 147,06
€ 70,59
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79261
Geluidsensor, Zonder kabel
79261
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 251,17
€ 42,70
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor FAE 79292
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
79292
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 99,12
€ 46,58
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
