Skoda Nokkenas positiesensor
Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 0986280429 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 42,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
07K907601A, Geluidsensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 07K907601A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
07L905163C, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 07L905163C |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
07L905163A, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 07L905163A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -12%
MN980233, Geluidsensor
| Voor OE nummer | MN980233 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
Inductie sensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 6236600 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
03L957147, Geluidsensor
| Voor OE nummer | 03L957147 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -9%
070907601A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 070907601A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -2%
Geluidsensor, Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 064847189010 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
04C907601, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 04C907601 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
04L907601, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 04L907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -84%
Geluidsensor, Met kabel, zwart
| Lengte [mm] | 445 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -53%
Zonder kabel, zwart
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -36%
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -53%
Geluidsensor, Met kabel, grijs
| Lengte [mm] | 330 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -51%
Geluidsensor, Met kabel, grijs
| Lengte [mm] | 350 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -51%
Geluidsensor, Met kabel, grijs
| Lengte [mm] | 330 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -35%
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -41%
- -65%
Silicoon, Benzine-inspuiting, Verzilverd, Connectorhuis
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Geschikt voor motor | Benzine-inspuiting |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Contactoppervlakte | Verzilverd |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koperhuls, Met beschermingsslang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Oliedicht |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Aantal contacten | 2 |
