Seat Nokkenas positiesensor
Geluidsensor, Met afdichtring
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Inductie sensor, Met pakking, Met kabel, D-vorm
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kabellengte [mm] | 345 |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
- -60%
Inductie sensor, zwart, D-vorm
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Geluidsensor, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -66%
Geluidsensor
| Sensortype | Geluidsensor |
| Voor artikelnummer | 550028 |
- -62%
Geluidsensor
| Sensortype | Geluidsensor |
| Voor artikelnummer | 550222 |
- -60%
Geluidsensor, Zonder kabel
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -68%
Ovaal, Schroefaansluiting, Geluidsensor, Met afdichtring
| Aantal nokken | 3 |
| Vorm | Ovaal |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -52%
D-vorm, Schroefaansluiting, Geluidsensor, Met afdichtring
| Aantal nokken | 3 |
| Vorm | D-vorm |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 42,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -52%
D-vorm, Schroefaansluiting, Geluidsensor, Met afdichtring
| Aantal nokken | 3 |
| Vorm | D-vorm |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -64%
958 606 106 01, 07L 905 163C, Geluidsensor, Met afdichtring
| Voor OE nummer | 958 606 106 01, 07L 905 163C |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -66%
Met kabelafschermbuis, Met kabel, D-vorm
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelafschermbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -70%
Met kabelafschermbuis, Met kabel, D-vorm
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelafschermbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -68%
06A905161C, Geluidsensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 06A905161C |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -6%
Geluidsensor, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 0232101031 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Geluidsensor, Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 0232101024 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
036907601E, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 036907601E |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
06A905161A, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 06A905161A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -12%
06H906433, Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 06H906433 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -3%
06C905163B, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 06C905163B |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 0986280428 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -18%
06B905163A, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 06B905163A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 42,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -3%
07K907601A, Geluidsensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 07K907601A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
07L905163C, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 07L905163C |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
07L905163A, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 07L905163A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -12%
MN980233, Geluidsensor
| Voor OE nummer | MN980233 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
