Seat Nokkenas positiesensor
Geluidsensor, Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 585 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -57%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
- -85%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 610 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 500 |
| Hoogte [mm] | 46 |
- -72%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -56%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 24,4 |
- -74%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 46 |
- -47%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 745 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -63%
Geluidsensor, Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -67%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 215 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -73%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 570 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -76%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 23,9 |
- -64%
Geluidsensor, Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 330 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -5%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 42,3 |
- -46%
- -66%
Zwart, 058905161B, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 90,3 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 058905161B |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -65%
Zwart, 06A905161B, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 119,9 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06A905161B |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -65%
Zwart, 06A905161A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 32,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06A905161A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 07L905163, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 22,2 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 07L905163 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 28,1 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 030907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, 03G957147A, Geluidsensor, Met kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 62,4 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03G957147A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
- -65%
Zwart, 04C907601, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 21,2 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04C907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 06B905163A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 24,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06B905163A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 03L907601, Geluidsensor, Met kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 63,6 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03L907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 265 |
- -65%
Zwart, 06C905163B, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 22 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06C905163B |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 038957147A, Geluidsensor, Met kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 71,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 038957147A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
- -65%
Zwart, 03G957147, Geluidsensor, Met kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 62,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03G957147 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 26,1 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 036907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Zwart, 04L907601, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 22 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L907601 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
5 jaar garantie, Geluidsensor
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
5 jaar garantie, Geluidsensor
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
5 jaar garantie, Geluidsensor
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -2%
5 jaar garantie, Geluidsensor
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
