Nissan Nokkenas positiesensor
Met afdichtring, Hoekig
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Geluidsensor
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
Zwart, Zonder kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Weerstand [kOhm] | 10 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aantal contacten | 3 |
Electrisch, zwart, Geluidsensor, Met afdichtring
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
Geluidsensor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -82%
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -85%
237313LM1A, Geluidsensor, Ovaal
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
23731EN22A, Geluidsensor, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 23731EN22A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -29%
237311KC1A, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 237311KC1A |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -25%
23731ED02D, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 23731ED02D |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -17%
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 057130767 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 46786049 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
23731AA010, Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 23731AA010 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
2376000QAC, Geluidsensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 2376000QAC |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
237310776R, Geluidsensor, Met afdichtring, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 237310776R |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -22%
23731EC01A, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 23731EC01A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
2373138U01, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 2373138U01 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -1%
Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 13627799452 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
237310J200, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 237310J200 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
23731JA11B, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 23731JA11B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
237314M50C, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 237314M50C |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -5%
23731WD000, Ovaal
| Voor OE nummer | 23731WD000 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 42 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Ovaal, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 17162 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 42 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
23731AW400, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 23731AW400 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Geluidsensor, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -56%
