Nissan Nokkenas positiesensor
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -64%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -59%
23731-AW400
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 23731-AW400 |
- -27%
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 33 |
- -35%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 21 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -70%
Zwart, 237316N202, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 33,8 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237316N202 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
237316J902, zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 31,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237316J902 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
Zwart, 237314M500, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 30,8 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237314M500 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 23731JA11A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731JA11A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 237313LM1A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 34,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46786049 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 23731DB00A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731DB00A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 33,1 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4433633 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 237310776R, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,2 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237310776R |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Zwart, 237311KC1A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237311KC1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 23731ED02A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731ED02A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93198004 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -64%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 33,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 97258523 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 46,4 |
| Voor OE nummer | 97174899 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Weerstand [Ohm] | 2200 |
- -65%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 56,6 |
| Voor OE nummer | 8200187804 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Weerstand [Ohm] | 740 |
- -65%
Zonder kabel, rechthoekig
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -66%
Zonder kabel, rechthoekig
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -69%
Zonder kabel, rechthoekig
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -80%
