Mazda Nokkenas positiesensor
Inductie sensor
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 1037465 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Weerstand [Ohm] | 450 |
- -65%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 1119942 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Weerstand [Ohm] | 450 |
- -65%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 2 |
| Gewicht [g] | 39,7 |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 7033372 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Weerstand [Ohm] | 510 |
- -65%
Zwart, PE0118230, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 239,4 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | PE0118230 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, BP4W18230, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | BP4W18230 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, ZJ0118230, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 28,6 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | ZJ0118230 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, L3K918230A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 28 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | L3K918230A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 6M8Z12073AA, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 31,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6M8Z12073AA |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, 1920EJ, 1CS519, Geluidsensor
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,9 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1920EJ, 1CS519 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Blauw, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 30,7 |
| Kleur | Blauw |
| Voor OE nummer | 1111037 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 26,7 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9628559880 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
- -65%
PE0118230, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | PE0118230 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -18%
L3G218230, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | L3G218230 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 33,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 7033372 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 064847102010 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
LR000442, Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | LR000442 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -5%
Inductie sensor, Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 4731642 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 1119942 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1111037 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 33,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
C20118230, Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | C20118230 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 33,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Geluidsensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1148056 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Inductie sensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 4469196 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 37 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -12%
FSD718230, Zonder kabel
| Voor OE nummer | FSD718230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -20%
BP4W18230, Zonder kabel
| Voor OE nummer | BP4W18230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
N3A118221A, Zonder kabel
| Voor OE nummer | N3A118221A |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
ZL0118230, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | ZL0118230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
L3K918230A, Zonder kabel
| Voor OE nummer | L3K918230A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -8%
1920QZ, Geluidsensor, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1920QZ |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
WE0118230, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | WE0118230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Zonder kabel, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 0281002728 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
