Ford Nokkenas positiesensor
- -39%
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 26,5 |
- -57%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 23,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Weerstand [Ohm] | 400 |
- -58%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 1037465 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Weerstand [Ohm] | 450 |
- -65%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 1119942 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Weerstand [Ohm] | 450 |
- -65%
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 2 |
| Gewicht [g] | 39,7 |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 7033372 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Weerstand [Ohm] | 510 |
- -65%
Zwart, 06A905161A, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 32,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06A905161A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 34,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46786049 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, Geluidsensor
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 24,9 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1355063, 1219768 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Grijs, 1920KX, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 24,5 |
| Kleur | Grijs |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1920KX |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, 1920EJ, 1CS519, Geluidsensor
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,9 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1920EJ, 1CS519 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 22,7 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9677493380 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 37,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46798368 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46798365 |
| Kleur | Wit |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Blauw, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 30,7 |
| Kleur | Blauw |
| Voor OE nummer | 1111037 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Wit, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 26,7 |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9628559880 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 35,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46798367 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Zwart, 038957147A, Geluidsensor, Met kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 71,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 038957147A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
- -65%
Zonder kabel, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Geluidsensor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -62%
1 072 303, 06A 905 161A, Zonder kabel, Met afdichtring
| Voor OE nummer | 1 072 303, 06A 905 161A |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -66%
Met kabelafschermbuis, Met kabel, D-vorm
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelafschermbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -65%
Zonder kabel, Met afdichtring, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -66%
Zonder kabel, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
Zonder kabel, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -61%
Zonder kabel, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -75%
Zonder kabel, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -61%
Zonder kabel, Met afdichtring, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -66%
Zonder kabel, Met afdichtring, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -69%
Zonder kabel, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -68%
