Ford Nokkenas positiesensor
Geluidsensor, Met afdichtring
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -67%
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Inductie sensor, Zonder kabel, grijs
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Grijs |
Inductie sensor, Met kabel, zwart
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Geluidsensor
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
Zwart, Geluidsensor, Actieve sensor
| Stekkerkleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Geluidsensor, Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Kabellengte [mm] | 330, 445 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Voor OE nummer | 045 957 147 A |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lengte [mm] | 380 |
Zwart, Geluidsensor, Met kabel, D-vorm
| Behuizingskleur | Zwart |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Voor OE nummer | 038 957 147 G |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lengte [mm] | 445 |
03G 957 147 B, Geluidsensor, Met kabel, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 03G 957 147 B |
| Lengte [mm] | 350 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kabellengte [mm] | 270, 350 |
Geluidsensor, Ovaal
| Voor OE nummer | 1844719 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Inductie sensor, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 4863581 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 7033372 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 064847102010 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
045957147A, Geluidsensor, D-vorm, zwart
| Voor OE nummer | 045957147A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -2%
Geluidsensor, Ovaal
| Voor OE nummer | 2117714 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
LR000442, Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | LR000442 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -5%
Inductie sensor, Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 4731642 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 057130767 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 46786049 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 1119942 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1111037 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 33,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
C20118230, Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | C20118230 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 33,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Geluidsensor, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1148056 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Inductie sensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 4469196 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 37 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -12%
06A905161A, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 06A905161A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -12%
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 1826557 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 1355063 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
