Audi Luchtmassameter
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 0281002956 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtfilter
| Ruilartikel | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtfilter
| Ruilartikel | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,82 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Electrisch, 06A 906 461 B, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 317 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 06A 906 461 B |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
-, Electrisch, 058 133 471, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 375 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 058 133 471 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
-, Electrisch, 059 906 461 M, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 539 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 059 906 461 M |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Electrisch, 059 906 461 K, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 395 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 059 906 461 K |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
-, Electrisch, 06C 133 471 A, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 342 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 06C 133 471 A |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Uitgangsdiameter [mm] | 84 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Hete draad luchtmassa sensor
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstandstype | Hete draad luchtmassa sensor |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Met ingebouwde luchttemperatuursensor, D-vorm, Hete lucht film massa sensor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 108 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Sensortype | Hete lucht film massa sensor |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D-vorm, Hete lucht film massa sensor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 108 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Sensortype | Hete lucht film massa sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, D-vorm, Hete lucht film massa sensor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Sensortype | Hete lucht film massa sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor, D-vorm, Hete lucht film massa sensor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Sensortype | Hete lucht film massa sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 82 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
