Seat Krukas positiesensor
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -60%
Geluidsensor, Met kabel, D-vorm
| Lengte [mm] | 490 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -59%
Met flens, grijs
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -56%
Zwart, Geluidsensor
| Kleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 508 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -53%
Geluidsensor, Zonder kabel
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -62%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Zonder kabel, Met schroef, D-vorm
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met schroef |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -64%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, Zonder kabel, Ovaal
| Totale lengte [mm] | 58,5 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -65%
Haaks, Zonder kabel, Met schroef, D-vorm
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Vorm | Haaks |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Met schroef |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -68%
Gekropt, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), grijs, Geluidsensor
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Vorm | Gekropt |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Kleur | Grijs |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Motorblok |
- -65%
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 535 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
Met schroef
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
- -35%
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 340 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Inductie sensor, rechthoekig
| Voor OE nummer | 7694335 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
1K0906433, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 1K0906433 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
078906433B, Inductie sensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 078906433B |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
078906433A, Inductie sensor
| Voor OE nummer | 078906433A |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -28%
038957147F, Inductie sensor
| Voor OE nummer | 038957147F |
| Lengte [mm] | 530 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
038957147B, Inductie sensor
| Voor OE nummer | 038957147B |
| Lengte [mm] | 550 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
030957147G, Geluidsensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 030957147G |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -2%
038957147C, Inductie sensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 038957147C |
| Kabellengte [mm] | 545 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Inductie sensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 071957147 |
| Kabellengte [mm] | 745 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Inductie sensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 1120193 |
| Kabellengte [mm] | 345 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
038907319A, Inductie sensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 038907319A |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -6%
06A906433E, Inductie sensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 06A906433E |
| Kabellengte [mm] | 335 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -5%
Inductie sensor, D-vorm
| Voor OE nummer | 0986280787 |
| Lengte [mm] | 555 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -4%
045906433A, Geluidsensor, Met schroef, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 045906433A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Geluidsensor, Met schroef, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 0986280421 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
03D906433, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 03D906433 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
03C906433A, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 03C906433A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
