×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes Drukschakelaar
Vanaf
€ 210,84
- -15%
Schakelaar heffen/dalen (aanbouwapparaten) Herth+Buss Elparts 70495858
M12 x 1,5, Geschroefd, 0,6 - 1, M27 x 1
70495858
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Controlebereik [bar] | 0,6 - 1 |
| Aansluitdraad | M27 x 1 |
| Aansluittechniek | 2 x 4 mm |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Ronde stekker |
€ 39,00
€ 17,54
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
€ 209,81
€ 186,74
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Drukschakelaar Meat Doria 82576
M10x1 mm, Bosch DS2, voor voertuigen met ESP
82576
| Voor OE nummer | 8E0907597 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Voor fabrikant | Bosch DS2 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Rond |
€ 111,13
€ 115,57
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Drukschakelaar Herth+Buss Elparts 70495132
Ronde stekker, M24 x 1, M12 x 1,5, Geschroefd
70495132
| Type stekker | Ronde stekker |
| Aansluitdraad | M24 x 1 |
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Schakelpunt [bar] | 4,0 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aansluittechniek | 2 x 4 mm |
| Stroomverbruik [W] | 30 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
€ 140,94
€ 56,37
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Drukschakelaar Herth+Buss Elparts 70495142
Ronde stekker, M24 x 1, M12 x 1,5, Geschroefd
70495142
| Type stekker | Ronde stekker |
| Aansluitdraad | M24 x 1 |
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Schakelpunt [bar] | 1,0 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aansluittechniek | 2 x 4 mm |
| Stroomverbruik [W] | 30 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
€ 140,94
€ 39,46
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
