Brandstofdruk sensor online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Brandstofdruk sensor van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1,5, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
5 jaar garantie of max. 75.000 km, Diesel
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Brandstoftype | Diesel |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 X 1 MM
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Common rail, Hogedruk zijde
| Kleur | Zwart |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2500 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2500 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 250 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 250 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 300 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 500 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
