Luchtveerklep online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Luchtveerklep van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Met hefboom, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Nominale waarde [mm] | 1,25 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Nominale waarde [mm] | 3 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Nominale waarde [mm] | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, 8 mm push-in
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | 8 mm push-in |
| Nominale waarde [mm] | 1,25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, 8 mm push-in
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | 8 mm push-in |
| Nominale waarde [mm] | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, 8 mm push-in
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | 8 mm push-in |
| Nominale waarde [mm] | 5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, 8 mm push-in
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | 8 mm push-in |
| Nominale waarde [mm] | 3 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Nominale waarde [mm] | 3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Nominale waarde [mm] | 1,25 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Nominale waarde [mm] | 3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Nominale waarde [mm] | 1,25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, 8 mm push-in
| Gewicht [kg] | 0,36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | 8 mm push-in |
| Nominale waarde [mm] | 3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, 1/8'' NPT
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Schroefdraadmaat | 1/8'' NPT |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, voor en achter, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 330 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Inbouwplaats | Voor en achter, Aan beide zijden |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, M12 x 1,5
| Nettogewicht [g] | 533 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, M12 x 1,5
| Nettogewicht [g] | 535 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, 1430545 S
| Nettogewicht [g] | 455 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1430545 S |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1547 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 3944716 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1003 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 3944715 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, M12 x 1,5, 000 328 3930
| Nettogewicht [g] | 492 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Voor OE nummer | 000 328 3930 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, M12 x 1,5, 000 328 2525
| Nettogewicht [g] | 513,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 000 328 2525 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
