×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Cadillac Gloeilamp, mistlamp
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 3157
27/7, P27/7W, W2.5x16q
3157
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | P27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 4,77
€ 3,19
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN
W5W, Doos
2825CBN
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 9,62
€ 6,45
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, mistlamp Osram 3156
P27W, W2.5x16d
3156
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 4,54
€ 3,04
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-2HB
H11, Box
64211ULT-2HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 51,99
€ 33,28
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, knipperlicht Osram 2825ULT-2BL
W5W, Blisterverpaking
2825ULT-2BL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Vanaf
€ 2,55
- -19%
Gloeilamp, knipperlicht Osram 2825CBN-2BL
W5W, Blisterverpaking
2825CBN-2BL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
Vanaf
€ 9,68
- -35%
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,94
€ 1,86
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825ULT-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,07
€ 2,49
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211-01B
H11, PGJ19-2
64211-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 20,99
€ 11,54
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N9006
HB4, P22d
N9006
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 4,27
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006-01B
HB4, P22d
9006-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 13,79
€ 8,14
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005PRB1
HB3, P20d
9005PRB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 18,88
€ 13,41
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006NL-HCB
HB4, P22d
9006NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 67,99
€ 38,08
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-201
HB4, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-201
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 18,48
€ 6,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 558
PGJ19
1 987 301 558
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0071
HB4, Halogeen, P22d
V99-84-0071
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 9,61
€ 9,61
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0078
H12, P20d
V99-84-0078
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 53 |
| Lamptype | H12 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 7,13
€ 10,62
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005-01B
HB3, P20d
9005-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 13,79
€ 8,14
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBI-HCB
HB3, P20d
9005CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 49,74
€ 42,77
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBN-HCB
HB3, P20d
9005CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005NL-HCB
HB3, P20d
9005NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 67,99
€ 38,08
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBI-HCB
HB4, P22d
9006CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 40,62
€ 35,74
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
HB4, P22d
9006CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 27,75
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005XVPB1
HB3, P20d
9005XVPB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 39,95
€ 27,16
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 3156CP
P27W, W2.5x16d
3156CP
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
€ 2,23
€ 2,23
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486163000
HB3, P20d
486163000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 20,13
€ 7,85
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N501
W5W, W2.1x9.5d
N501
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,30
€ 0,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 273
27/7, P27/7W, W2.5x16q
1 987 302 273
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | P27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
€ 5,69
€ 2,11
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10030
HB4, P22d
LID10030
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 14,67
€ 4,40
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10031
HB4, P22d
LID10031
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 56,25
€ 16,88
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N711
H11, PGJ19-2
N711
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 5,69
€ 5,69
Tijdelijk uitverkocht
