×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Gloeilamp, achterlicht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N921
W16W, W2.1x9.5d
N921
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,88
€ 0,88
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® NT0460CW-02B
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, BA9s
NT0460CW-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
€ 9,96
€ 8,97
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Narva 681613000
H6W, BAX9s
681613000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
€ 61,64
€ 24,04
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 681913000
H21W, BAY9s
681913000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 70,60
€ 28,94
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 059
R10W, BA15s
1 987 301 059
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
€ 5,20
€ 2,44
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7508LDR-01B
PR21W, BAW15s
7508LDR-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PR21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW15s |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 37,26
€ 37,26
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 5008ULT
R10W, Doos
5008ULT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 1,65
€ 1,65
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176353000
P21W, BA15s
176353000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 10,97
€ 4,07
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 171713000
R5W, BA15s
171713000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,23
€ 3,21
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 171753000
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
171753000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 15,75
€ 6,46
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Narva 173113000
R10W, BA15s
173113000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 11,75
€ 4,34
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, achterlicht Narva 178813000
21/4, P21/4W, BAZ15d
178813000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
€ 21,90
€ 8,54
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 500702BL
OS 500702BL
De robuuste halogeenlampen in de OSRAM ORIGINAL LINE bieden goede prestaties voor standaardtoepassingen tegen een aantrekkelijke prijs.Ze worden gebruikt in miljoenen nieuwe voertuigen van gerenommeerde fabrikanten - zowel als standaard originele uitrustingsonderdelen als originele reserveonderdelen...
€ 1,65
€ 1,65
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 500802BL
OS 500802BL
De robuuste halogeenlampen in de OSRAM ORIGINAL LINE bieden goede prestaties voor standaardtoepassingen tegen een aantrekkelijke prijs.Ze worden gebruikt in miljoenen nieuwe voertuigen van gerenommeerde fabrikanten - zowel als standaard originele uitrustingsonderdelen als originele reserveonderdelen...
€ 1,36
€ 1,36
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 5008ULT2BL
OS 5008ULT2BL
OSRAM ULTRA LIFE autolampen zijn bijna onverslaanbaar als het gaat om levensduur.Ze hebben een indrukwekkende levensduur die tot vier keer langer is vergeleken met standaard halogeenlampen en gaan tot 100.000 km mee (met een gemiddeld jaarkilometrage van 14.259 km, waarvan 60% met ingeschakeld licht...
€ 2,15
€ 2,15
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 722502BL
OS 722502BL
De robuuste halogeenlampen in de OSRAM ORIGINAL LINE bieden goede prestaties voor standaardtoepassingen tegen een aantrekkelijke prijs.Ze worden gebruikt in miljoenen nieuwe voertuigen van gerenommeerde fabrikanten - zowel als standaard originele uitrustingsonderdelen als originele reserveonderdelen...
€ 3,25
€ 3,25
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 7507ULT2BL
OS 7507ULT2BL
OSRAM ULTRA LIFE autolampen zijn bijna onverslaanbaar als het gaat om levensduur.Ze hebben een indrukwekkende levensduur die tot vier keer langer is vergeleken met standaard halogeenlampen en gaan tot 100.000 km mee (met een gemiddeld jaarkilometrage van 14.259 km, waarvan 60% met ingeschakeld licht...
€ 5,95
€ 5,95
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 752802BL
OS 752802BL
De robuuste halogeenlampen in de OSRAM ORIGINAL LINE bieden goede prestaties voor standaardtoepassingen tegen een aantrekkelijke prijs.Ze worden gebruikt in miljoenen nieuwe voertuigen van gerenommeerde fabrikanten - zowel als standaard originele uitrustingsonderdelen als originele reserveonderdelen...
€ 2,44
€ 2,44
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 7528ULT2BL
OS 7528ULT2BL
OSRAM ULTRA LIFE autolampen zijn bijna onverslaanbaar als het gaat om levensduur.Ze hebben een indrukwekkende levensduur die tot vier keer langer is vergeleken met standaard halogeenlampen en gaan tot 100.000 km mee (met een gemiddeld jaarkilometrage van 14.259 km, waarvan 60% met ingeschakeld licht...
€ 3,25
€ 3,25
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2821-02B
W3W, W2.1x9.5d
2821-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,42
€ 2,30
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007-02B
R5W, BA15s
5007-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,98
€ 2,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 64132ULT-02B
H6W, BAX9s
64132ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 21,88
€ 14,44
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
