×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Gloeilamp, achterlicht online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Gloeilamp, achterlicht van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Alfa Romeo
- Alpina
- Audi
- Austin
-
Toon minder Toon meer
- Autobianchi
- BMW
- BYD
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dodge
- Ds
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Trabant
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
×
454 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Magneti Marelli 003921100000
W5W
003921100000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
€ 1,33
€ 1,33
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, achterlicht Magneti Marelli 004069100000
R10W
004069100000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
€ 1,69
€ 1,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Magneti Marelli 008567100000
21/5, P21/5W
008567100000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
€ 2,90
€ 2,90
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12961EDCP
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
12961EDCP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12961NBVB2
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
12961NBVB2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 8,03
€ 6,91
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821CP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821CP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,14
€ 1,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2604CW
PSX24W, Doos
2604CW
| Lichtstrook [Lm] | 730 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Lamptype | PSX24W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® FL |
€ 88,03
€ 88,03
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825HCBI
W5W, Doos
2825HCBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 8,52
€ 8,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825HCBI-02B
W5W, Blisterverpaking
2825HCBI-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 17,16
€ 17,16
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3157DRP-02B
Rood, W2.5x16q, 1,7, LED
3157DRP-02B
| Kleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3157DWP-02B
Wit, W2.5x16q, 1,7, LED
3157DWP-02B
| Kleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3157DYP-02B
W2.5x16q, 1,9, LED
3157DYP-02B
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3301CW
PG20/1, 1,8, LED
3301CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,06
€ 19,06
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 3828CW
PG18.5d-1, 1,8, LED
3828CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,06
€ 19,06
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 3893-02B
T4W, BA9s
3893-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,42
€ 2,30
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007DWP-02B
0,5, LED, BA15s
5007DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 20,57
€ 20,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007ULT-02B
R5W, BA15s
5007ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,48
€ 2,34
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 5008DWP-02B
1,2, LED, BA15s
5008DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 21,94
€ 21,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 5008ULT-02B
R10W, BA15s
5008ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,48
€ 3,00
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5201DWP
1,6, LED, PG20/1
5201DWP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 14,50
€ 14,50
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 5301CW
PG20/1, LED
5301CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® PREMIUM SL |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5637-02B
R10W, Blisterverpaking
5637-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Osram 5828CW
PG18.5d-1, LED
5828CW
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® PREMIUM SL |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
C5W, SV8.5-8
6418ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0004
R5W, BA15s
V99-84-0004
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,05
€ 3,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0005
21/5, P21/5W, BA15d
V99-84-0005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0008
C5W, SV8.5-8
V99-84-0008
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 1,34
€ 1,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0010
T4W, BA9s
V99-84-0010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 1,67
€ 1,33
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0011
R10W, BA15s
V99-84-0011
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,53
€ 2,53
Tijdelijk uitverkocht
