Kentekenverlichting online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Kentekenverlichting van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2323019 |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Midden, Met gloeilamp, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | R10W |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Rechts, Links, Met LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Alternatieve reparatieset | 2080010 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Alternatieve reparatieset | 2080001 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Midden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Rechts, Links, voor voertuigen met achterportier
| Alternatieve reparatieset | 2080013 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Rechts, Links, voor voertuigen met achterportier
| Alternatieve reparatieset | 2080012 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Met gloeilamp, Met lamphouder, Met E-keurmerk, Transparent
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
Rechts, Links, Met LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
ECE-getest, Ombouw op LED technologie, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -3%
