Seat Stuurhuis
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 1140 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -73%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Zonder koppelstang, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Sciety, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Aansluittechniek | Sciety |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 60 |
| Totale lengte [mm] | 1208 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurkolom, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Lengte [mm] | 627 |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -54%
2 jaar garantie, M12x1.5, Manueel, Tandheugel-stuurhuis
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aansluitdraad | M12x1.5 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
- -59%
M14x1.5, Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Totale lengte [mm] | 1025 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -83%
M14 x 1.5mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M12 x 1.5mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M12 x 1.5mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
TRW, Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Totale lengte [mm] | 1205 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Pinion Height 70mm |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -69%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, zonder spoorstangeinden
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
- -62%
VALEO, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Stekkeruitvoering-ID | VALEO |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data |
- -9%
Hydraulisch, 1J1422075SX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1J1422075SX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
- -5%
Hydraulisch, Met houder, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 191422055 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
- -24%
Hydraulisch, 6Q1423061MX, voor voertuigen met servotronic besturing, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6Q1423061MX |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 108,90 |
- -19%
Hydraulisch, 7M3422061EX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7M3422061EX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 108,90 |
- -11%
Electrisch, 1K1423055CX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1K1423055CX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 157,30 |
- -13%
Electrisch, 1K1423051AE, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1K1423051AE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 157,30 |
- -20%
Electrisch, 1K1423055MX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1K1423055MX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -19%
