Renault Stuurhuis
2 jaar garantie, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1175 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1180 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1060 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1110 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1180 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
VER FOTOS..., grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | VER FOTOS... |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,78 |
Grijs, Electrisch, SMI, Met sensor
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | SMI |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
2 jaar garantie, grijs, Electrisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
VER FOTOS, grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
VER FOTOS, grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 134,31 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 137,79 |
- -47%
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1165 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 47,19 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1200 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 47,19 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, voor voertuigen met 4 wielbesturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen met 4 wielbesturing |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 262,57 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met dynamic steering, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dynamic steering |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,78 |
- -41%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M14x1.5
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1.5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -72%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -78%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -50%
