Renault Stuurhuis
Klin, grijs, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 1185 |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -55%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Totale lengte [mm] | 1060 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Wielorowek, M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1280 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 158,59 |
- -74%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -55%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Klin, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 60 |
| Totale lengte [mm] | 1055 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | KOYO |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1.5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -55%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -45%
Manueel, 2 jaar garantie
| Connector Lengte [mm] | 115 |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Met binnendraad, Manueel, 2 jaar garantie
| Draadtype | Met binnendraad |
| Connector Lengte [mm] | 38 |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Met binnendraad, Manueel, 2 jaar garantie
| Draadtype | Met binnendraad |
| Connector Lengte [mm] | 115 |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, RENAULT, M14x1,5
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Voor fabrikant | RENAULT |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, M14x1,5
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Met binnendraad, Manueel, 2 jaar garantie
| Draadtype | Met binnendraad |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI, M14x1,5
| Lengte axiale koppeling [mm] | 197 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Totale lengte [mm] | 1090 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 276 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 1.5mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
