Peugeot Stuurhuis
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 4000TR, met spoorstang
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor OE nummer | 4000TR |
| Sturen | Met spoorstang |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -63%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 4000WQ, met spoorstang
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor OE nummer | 4000WQ |
| Sturen | Met spoorstang |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -63%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder servotronic besturing, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -67%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -55%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -56%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -58%
GEN. I, 68mm Motor, Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | GEN. I, 68mm Motor |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Totale lengte [mm] | 998 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | JTEKT |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,9 |
| Connectorhuisvorm | Vierkant |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -72%
4th GENERATION, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Specificatie | 4th GENERATION |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -58%
DANGEL 4x4, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Specificatie | DANGEL 4x4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -63%
GEN. I, 50mm Motor, Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | GEN. I, 50mm Motor |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 51 |
| Totale lengte [mm] | 992 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | JTEKT |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Connectorhuisvorm | Vierkant |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -54%
Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Totale lengte [mm] | 1015 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -63%
Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 70 |
| Totale lengte [mm] | 1092 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | JTEKT |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -56%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1220 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 110 |
| Totale lengte [mm] | 1295 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | JTEKT |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -64%
Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 70 |
| Totale lengte [mm] | 1058 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | JTEKT |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -66%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1095 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -66%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -66%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -66%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Getand
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1205 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Glad, Schroefaansluiting, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Oppervlakte | Glad |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Geklemd, Schroefaansluiting, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Monteerwijze | Geklemd, Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1170 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Schroefaansluiting, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Ongetand
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Aantal tanden | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Aantal tanden | 22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Getande stuuras
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Sturen | Getande stuuras |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Staal, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Materiaal | Staal |
| Diameter [mm] | 105 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Aluminium, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Materiaal | Aluminium |
| Diameter [mm] | 65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
18 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 18 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
