Peugeot Stuurhuis
Mechanisch, 4000S2, 60DJCZ, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4000S2 |
| Kenletter | 60DJCZ |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, 4000W6, DJYR, DJYK
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4000W6 |
| Kenletter | DJYR, DJYK, DJYF |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Zonder axiale koppeling |
- -58%
Mechanisch, 4000W6, DJYR, DJYK
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4000W6 |
| Kenletter | DJYR, DJYK, DJYF |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Zonder axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, 4000W8, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4000W8 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Zonder axiale koppeling |
- -47%
Mechanisch, 4000W8, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4000W8 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Zonder axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 400245 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -49%
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 400295 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -43%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor OE nummer | 400293 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -44%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor OE nummer | 400293 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, 4000A0, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4000A0 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
- -51%
Mechanisch, 4000A0, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 4000A0 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 400552 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -22%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, M14x1,5, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -25%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -74%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Klin, M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1200 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -59%
Klin, M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 1270 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -68%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
