Opel Stuurhuis
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
Grijs, Electrisch, MANDO, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Grijs, Electrisch, TRW, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 84,70 |
Grijs, Electrisch, DELPHI, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 134,31 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 134,31 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 134,31 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Klin, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M20x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -57%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -26%
Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Saginaw, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 900352 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, Zonder koppelstang, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
2 T 270, M12 X 1,50, M16 X 1,50, M18 X 1,50
| Positie / graad | 2 T 270 |
| Schroefdraadmaat | M12 X 1,50, M16 X 1,50, M18 X 1,50 |
| Totale lengte [mm] | 1065 |
| Lengte 2 [mm] | 42 |
| Lengte 1 [mm] | 55 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 276 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -66%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -57%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,85 |
- -59%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,85 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -72%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 105,73 |
- -72%
M18x1,5/M16x1,5, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Binnendraad [mm] | M18x1,5/M16x1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1295 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 105,73 |
- -71%
Klin, SAGINAW, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Totale lengte [mm] | 1295 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -54%
