Opel Stuurhuis
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, JTEKT, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1090,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 1220 |
- -64%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Jtekt
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Lengte [mm] | 1268 |
- -64%
Hydraulisch, BSG 16-310-012
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Componentennummer | BSG 16-310-012 |
- -27%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Klin, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M20x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -57%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -26%
Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Saginaw, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 900352 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, Zonder koppelstang, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
2 T 270, M12 X 1,50, M16 X 1,50, M18 X 1,50
| Positie / graad | 2 T 270 |
| Schroefdraadmaat | M12 X 1,50, M16 X 1,50, M18 X 1,50 |
| Totale lengte [mm] | 1065 |
| Lengte 2 [mm] | 42 |
| Lengte 1 [mm] | 55 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 276 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -66%
M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -57%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,85 |
- -59%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,85 |
- -59%
