Nissan Stuurhuis
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1245 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 65,34 |
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1060 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 150,32 |
- -59%
Grijs, Electrisch, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Electrisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1105 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Grijs, Electrisch
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 137,79 |
- -46%
Hydraulisch, 49001BN013, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 49001BN013 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7711368804 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, 490016975R, JTEKT, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 490016975R |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -7%
Hydraulisch, 490011F705, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 490011F705 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Mechanisch, 48001JD90B, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 48001JD90B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, 480019U100, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 480019U100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -56%
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -57%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 105,73 |
- -71%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Koyo, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | Koyo |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Wielorowek, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M14x1,5
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 1220 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -54%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -69%
