Mitsubishi Stuurhuis
2 jaar garantie, grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 223,85 |
2 jaar garantie, grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Totale lengte [mm] | 1210 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS...., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS.... |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS.., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS.. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
2 jaar garantie, VER FOTOS., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 203,28 |
2 jaar garantie, VER FOTOS.., zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS.. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -60%
3 T 60, M16 X 1,50, M14 X 1,50, Hydraulisch
| Positie / graad | 3 T 60 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1,50, M14 X 1,50 |
| Totale lengte [mm] | 1175 |
| Lengte 2 [mm] | 45 |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 280 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -69%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -58%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Wielorowek, M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 1200 |
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -53%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -64%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Optioneel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -54%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, KAYABA, M14
| Lengte 1 [mm] | 1230 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
Grijs, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 1145 |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -54%
