Lancia Stuurhuis
M12 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -60%
M12 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -49%
M12, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluitdraad | M12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M12, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Aansluitdraad | M12 |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -55%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, TRW, M14
| Lengte 1 [mm] | 1290 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -55%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -49%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Totale lengte [mm] | 1285 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | 16 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -55%
Sciety, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Sciety |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 55 |
| Totale lengte [mm] | 1290 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -50%
M12 x 1.5mm MALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, M12, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1156 |
| Werkwijze | Manueel |
| Schroefdraad spoorstang | M12 |
| Lengte [mm] | 1156 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 692 |
| Werkwijze | Manueel |
| Lengte [mm] | 692 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2 jaar garantie, M12x1.5, Manueel, Tandheugel-stuurhuis
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aansluitdraad | M12x1.5 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
- -59%
M12 x 1.5mm MALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie, Manueel, Tandheugel-stuurhuis, M14x1,5
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 26 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 136 |
| Totale lengte [mm] | 1240 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Aantal tanden | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M12x1.5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Toepasbaar voor voertuigen vanaf bj. | 199501 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor OE nummer | 7797607 |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1031 |
| Getande ingangssteel | 17 |
- -65%
M14, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -67%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, zonder spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -67%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 127 |
| Totale lengte [mm] | 1010 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, No rubber
| Nettogewicht [kg] | 5,93 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | No rubber |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1245 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -68%
