Lancia Stuurhuis
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14 x 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 46,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1030,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1140,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, voor voertuigen met servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1140,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF, voor voertuigen met servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 60,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1140,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1105,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1290,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Schroefdraad lengte [mm] | 60,0 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16 X 1,5, M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1310,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M12 x 1,5
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1040,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M12 x 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 44,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1110,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 67,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1130,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M12 x 1,5
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1150,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M12 X 1,5, M14 x 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 55,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12 X 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1020,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 16 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M14 X 1,5, M14 x 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1020,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 18 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14 X 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1025,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 32 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12 X 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1035,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 17 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M12 x 1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1135,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14 X 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1025,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 32 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1015,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1030,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14 X 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 55,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1240,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
M12 x 1.5 mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5 mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -68%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -72%
M12 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Klin, M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 1270 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -68%
M12 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M14x1,5
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -72%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -56%
