Kia Stuurhuis
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1045,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 48,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M17 X 100 |
| Lengte [mm] | 1025,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, MANDO, voor voertuigen met servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1205,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Mando
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Mando |
| Schroefdraad ingang | M16 |
| Schroefdraad uitgang | M16 |
| Lengte [mm] | 115 |
- -64%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1057 |
- -62%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -78%
Verzahnt, M14 x 1.5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30 |
| Connector Lengte [mm] | 29 |
| Aantal tanden | 36 |
| Aansluittechniek | Verzahnt |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14 x 1.5 |
| Buiten lengte [mm] | 127 |
| Totale lengte [mm] | 1332 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -50%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -75%
Hydraulisch
| Totale lengte [mm] | 1165 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -54%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -45%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,85 |
- -58%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Totale lengte [mm] | 878 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 878 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -54%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -54%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,59 |
- -56%
Wielorowek, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, MANDO
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 1120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -55%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, TRW
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -56%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Pinion Height 166mm
| Nettogewicht [kg] | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1125 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Pinion Height 166mm |
- -57%
Mando, Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Mando |
| Totale lengte [mm] | 1055 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Pinion Height 124mm |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -71%
