Hyundai Stuurhuis
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -6%
M14 x 1.5mm MALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1.5mm MALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Pinion Height 166mm
| Nettogewicht [kg] | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1125 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Pinion Height 166mm |
- -57%
Grijs, Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -61%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 140 |
| Totale lengte [mm] | 1075 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Getande ingangssteel | 30 |
- -58%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Ongetand
| Nettogewicht [kg] | 15 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 75 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1155 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 151,25 |
- -66%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, HYUNDAI
| Nettogewicht [kg] | 15 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 75 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | HYUNDAI |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1176 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -64%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 162,84 |
- -19%
Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 189,43 |
- -65%
Grijs, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Wielorowek, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 1290 |
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Getande ingangssteel | 36 |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 1115 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Getande ingangssteel | 36 |
- -65%
Wielorowek, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Totale lengte [mm] | 1360 |
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Getande ingangssteel | 36 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 5,96 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 166 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 1125 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1050 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1260 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1180 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -65%
MOBIS, Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Lengte axiale koppeling [mm] | 105 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,3 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 102 |
| Voor stuurdelenfabrikant | MOBIS |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 475 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1060 |
| Slag [mm] | 154 |
| Getande ingangssteel | 36 |
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, MOBIS
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 148 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | MOBIS |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,6 |
| Lengte [mm] | 1258 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur rechts, MOBIS
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 145 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Voor stuurdelenfabrikant | MOBIS |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,6 |
| Lengte [mm] | 1256 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, HYUNDAI
| Nettogewicht [kg] | 15 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 75 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | HYUNDAI |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,5 |
| Lengte [mm] | 1180 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Nieuw onderdeel |
- -65%
M12X1,5, Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 564 |
- -65%
M14×1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,6 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1063 |
| Slag [mm] | 140 |
| Getande ingangssteel | 36 |
- -65%
M16X1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M16X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,6 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1047 |
| Slag [mm] | 142 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M14×1,5, M16×1,5
| Diameter ingangssteel [mm] | 15,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Schroefdraad ingang | M14×1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M16×1,5 |
| Lengte [mm] | 1182 |
| Slag [mm] | 138 |
| Getande ingangssteel | 20 |
- -65%
