Ford Stuurhuis
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -51%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -63%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Totale lengte [mm] | 1290 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -63%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -51%
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Velgdiameter (inch) | 18,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -57%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -54%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -63%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -64%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -52%
Met buitendraad, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Getande stuuras
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras, met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -49%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -51%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -43%
Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Totale lengte [mm] | 1326 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -59%
Met buitendraad, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -55%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -50%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -62%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -48%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Totale lengte [mm] | 1266 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -61%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -53%
ZF=65mm, Met buitendraad, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Vertanding | ZF=65mm |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras, met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -61%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, zonder rubberlager
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder rubberlager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -58%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -57%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, Zonder sensor
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -49%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1196 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -58%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Totale lengte [mm] | 1266 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -58%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, Wuelfrath
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -63%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,2 |
| Totale lengte [mm] | 1295 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW/Wuelfrath |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -57%
