Ford Stuurhuis
Manueel, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1041 |
| Werkwijze | Manueel |
| Lengte [mm] | 1041 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1067 |
| Werkwijze | Manueel |
| Lengte [mm] | 1067 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Manueel, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1206 |
| Connector Lengte [mm] | 40 |
| Werkwijze | Manueel |
| Lengte [mm] | 1206 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
1/2" UNF MALE, Manueel, 1/2'', 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | 1/2" UNF MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | 1/2'' |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M16 x 1.5mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Totale lengte [mm] | 678 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 678 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -81%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Totale lengte [mm] | 984 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 879 |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -70%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 2mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Totale lengte [mm] | 1055 |
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 94 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1055 |
- -52%
M12x1.75, Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 574 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.75 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 338 |
| Lengte [mm] | 574 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -53%
Mechanisch, met montageset, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 2649133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageset, Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -12%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Nettogewicht [kg] | 14,56 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1326 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 304,05 |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Pinion pos 9 o'clock
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,6 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Pinion pos 9 o'clock |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,4 |
| Lengte [mm] | 1230 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -59%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4088255 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
- -6%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1469241 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
- -3%
Hydraulisch, 7M3422061EX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7M3422061EX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 108,90 |
- -11%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1354155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Schroefdraad spoorstang | 1/2x20h UNF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -2%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1504781 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -19%
