Ford Stuurhuis
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Nieuw onderdeel |
- -65%
M14×1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1236 |
| Slag [mm] | 146 |
- -65%
M14X1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1063 |
- -65%
M12x1.75, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M12x1.75 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Getande ingangssteel | 26 |
- -65%
Mechanisch, met montageset, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 2649133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageset, Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -12%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 160,53 |
- -65%
2 jaar garantie, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 89,96 |
- -65%
Elektrisch, voor voertuigen met stuur links, Met elektromotor
| Totale lengte [mm] | 1295 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Lengte [mm] | 1295 |
| Slag [mm] | 158 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,83 |
- -42%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -67%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Nettogewicht [kg] | 14,56 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1326 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 304,05 |
- -65%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Nettogewicht [kg] | 14 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,6 |
| Lengte [mm] | 1324 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
- -68%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Nettogewicht [kg] | 14,56 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1326 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Nettogewicht [kg] | 14 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,6 |
| Lengte [mm] | 1324 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 6,88 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 6,57 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Lengte [mm] | 1196 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,75 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW/Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 6,47 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW/Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,88 |
| Lengte [mm] | 1295 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 8,53 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 70 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1035 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wulfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,13 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Lengte [mm] | 1266 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wulfrath
| Nettogewicht [kg] | 8,1 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1266 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8,15 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8,03 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Nettogewicht [kg] | 9,55 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 7,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 9,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 51 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1470 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 6,47 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
