Ford Stuurhuis
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,5 |
| Lengte [mm] | 1300 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 182,43 |
- -67%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,6 |
| Lengte [mm] | 1290 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -62%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, FOMOCO
| Nettogewicht [kg] | 10 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | FOMOCO |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1132 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 272,25 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 5,05 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -64%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -64%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -64%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8,28 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -64%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 9,45 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -64%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 5,93 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 133 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,6 |
| Lengte [mm] | 1197 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -66%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 12,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 99 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,3 |
| Lengte [mm] | 1285 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -66%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 6,88 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 6,57 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Lengte [mm] | 1196 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,75 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW/Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 6,47 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW/Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,88 |
| Lengte [mm] | 1295 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 8,53 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 70 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1035 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wulfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,13 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Lengte [mm] | 1266 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wulfrath
| Nettogewicht [kg] | 8,1 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1266 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8,15 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8,03 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Nettogewicht [kg] | 9,55 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 7,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 9,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 51 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1470 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 6,47 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,13 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,6 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1275 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Pinion pos 9 o'clock
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,6 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Pinion pos 9 o'clock |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1230 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Harde uitvoering, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Ophangwijze | Harde uitvoering |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,88 |
| Lengte [mm] | 1290 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Pinion pos 9 o'clock
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,6 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Pinion pos 9 o'clock |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,4 |
| Lengte [mm] | 1230 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
