Ford Stuurhuis
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, Zonder hittebeschermschild
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1485 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder hittebeschermschild |
| Lengte [mm] | 1480 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Slag [mm] | 160 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 441,65 |
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur rechts, FOMOCO
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 135 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Voor stuurdelenfabrikant | FOMOCO |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,3 |
| Lengte [mm] | 1252 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, FOMOCO
| Nettogewicht [kg] | 6,33 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 137 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | FOMOCO |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1224 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -65%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, FOMOCO
| Nettogewicht [kg] | 15 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 99 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | FOMOCO |
| Aantal stuuromwentelingen | 1,8 |
| Lengte [mm] | 1284 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
M18×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M18×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1270 |
- -65%
M16×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1289 |
| Slag [mm] | 158 |
- -65%
M14X2, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,1 |
| Schroefdraadmaat | M14X2 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1295 |
| Slag [mm] | 132 |
- -65%
M14X1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,6 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,2 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1221 |
| Slag [mm] | 149 |
- -65%
M14×2, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14×2 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1292 |
| Slag [mm] | 141 |
- -65%
M18X1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M18X1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1346 |
- -65%
M16×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M16×1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1476 |
- -65%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Nieuw onderdeel |
- -65%
M14×1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1236 |
| Slag [mm] | 146 |
- -65%
M14X1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1063 |
- -65%
M12x1.75, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M12x1.75 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Getande ingangssteel | 26 |
- -65%
Mechanisch, met montageset, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 2649133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageset, Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -12%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 160,53 |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 54 |
| Totale lengte [mm] | 1132 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | FOMOCO |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, 17,0
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Velgdiameter (inch) | 17,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1290 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 6,88 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 6,57 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Lengte [mm] | 1196 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,75 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW/Wuelfrath
| Nettogewicht [kg] | 6,47 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW/Wuelfrath |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,88 |
| Lengte [mm] | 1295 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Nettogewicht [kg] | 8,53 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 70 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1035 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wulfrath
| Nettogewicht [kg] | 7,13 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Lengte [mm] | 1266 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Wulfrath
| Nettogewicht [kg] | 8,1 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wulfrath |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1266 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8,15 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
