Fiat Stuurhuis
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -55%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -56%
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 127 |
| Totale lengte [mm] | 1010 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -75%
4th GENERATION, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Specificatie | 4th GENERATION |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -58%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, M12x1.5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Schroefdraad spoorstang | M12x1.5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -55%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
12 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 12 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1110 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1220 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1145 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1160 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
12 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Met kogelscharnier
| Schroefdraadmaat | 12 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogelscharnier |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Met haak
| Schroefdraadmaat | 14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met haak |
| Lengte [mm] | 1172 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
12 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 12 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Aantal tanden | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
12 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 12 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1110 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Aantal tanden | 22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M12, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Aantal tanden | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met servotronic besturing, Zonder sensor
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Manueel, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Manueel, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
