Fiat Stuurhuis
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, Ongetand
| Hoogte ingangssteel [mm] | 60 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,4 |
| Totale lengte [mm] | 1410 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 22 |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M14x1,5, Ongetand
| Lengte axiale koppeling [mm] | 122 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 35 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Totale lengte [mm] | 887 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurinrichting
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurinrichting |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor, Zonder axiale koppeling |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor OE nummer | 1332771080, 15001140 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 49,61 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 44 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 410 |
| Lengte [mm] | 1317 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Slag [mm] | 162 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 44 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 410 |
| Lengte [mm] | 1307 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Slag [mm] | 156 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
- -14%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Aantal tanden | 22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Slag [mm] | 180 |
- -36%
M14x1,5, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 435,60 |
- -17%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14x1,5
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 246 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,2 |
| Lengte [mm] | 1221 |
| Slag [mm] | 132 |
| Getande ingangssteel | 54 |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14x1,5
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 53 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 246 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,2 |
| Lengte [mm] | 1142 |
| Slag [mm] | 132 |
| Getande ingangssteel | 54 |
- -5%
M12 x 1,5, Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 4,54 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12 x 1,5 |
| Connector Lengte [mm] | 96 |
| Totale lengte [mm] | 1026 |
| Aantal tanden | 17 |
| Buiten lengte [mm] | 163 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 386 |
12 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 12 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1110 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1220 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1145 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1160 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
12 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Met kogelscharnier
| Schroefdraadmaat | 12 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogelscharnier |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Met haak
| Schroefdraadmaat | 14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met haak |
| Lengte [mm] | 1172 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
12 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 12 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Aantal tanden | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
