Citroën Stuurhuis
Gesteckt, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, PSA
| Lengte axiale koppeling [mm] | 276 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 41 |
| Totale lengte [mm] | 1165 |
| Aansluittechniek | Gesteckt |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | PSA |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Leitung geschraubt, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, PSA
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 276 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1167 |
| Aansluittechniek | Leitung geschraubt |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | PSA |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder cilinder, stuurbekrachtiging |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Leitung gesteckt, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, PSA
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 275 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 46 |
| Totale lengte [mm] | 1165 |
| Aansluittechniek | Leitung gesteckt |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | PSA |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder cilinder, stuurbekrachtiging |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 441,65 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,9 |
| Lengte [mm] | 815 |
| Slag [mm] | 165 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
Geschraubt, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Lengte axiale koppeling [mm] | 277 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Totale lengte [mm] | 1165 |
| Aansluittechniek | Geschraubt |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
- -14%
M16 x 1.5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Lengte axiale koppeling [mm] | 254 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 22,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,3 |
| Binnendraad 1 [mm] | M16 x 1.5 |
| Totale lengte [mm] | 1200 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16 x 1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Binnendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Verzahnt, M14 x 1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 33 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,3 |
| Connector Lengte [mm] | 33 |
| Aansluittechniek | Verzahnt |
| Binnendraad 1 [mm] | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1173 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
Unverzahnt, M16 x 1.5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Lengte axiale koppeling [mm] | 115 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 95 |
| Connector Lengte [mm] | 95 |
| Aansluittechniek | Unverzahnt |
| Binnendraad 1 [mm] | M16 x 1.5 |
| Buiten lengte [mm] | 115 |
| Totale lengte [mm] | 1015 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op technische data | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 332 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
- -14%
Unverzahnt, M14 x 1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Diameter ingangssteel [mm] | 15 |
| Connector Lengte [mm] | 45 |
| Aansluittechniek | Unverzahnt |
| Binnendraad 1 [mm] | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1170 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op technische data | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor OE nummer | 1332771080, 15001140 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 49,61 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 44 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 410 |
| Lengte [mm] | 1317 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Slag [mm] | 162 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, zonder kogelgewrichten
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 44 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 410 |
| Lengte [mm] | 1307 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Slag [mm] | 156 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
- -14%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Aantal tanden | 22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Slag [mm] | 180 |
- -36%
M14x1,5, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Getande ingangssteel | 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 435,60 |
- -17%
Met buitendraad, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuurdemper
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stuurdemper |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Ongetand
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1205 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Getande stuuras
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Sturen | Getande stuuras |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, CITROEN
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Voor fabrikant | CITROEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Getand
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1205 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Getand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met servotronic besturing, Zonder sensor
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
16 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 16 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Geklemd, Schroefaansluiting, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Monteerwijze | Geklemd, Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1170 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1320 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Schroefaansluiting, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, Ongetand
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
14 mm, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | 14 mm |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Geklemd, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Monteerwijze | Geklemd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Lengte [mm] | 1170 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
M14, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Aantal tanden | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
