BMW Stuurhuis
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, TKP
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TKP |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1210,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, ZF, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 80,0 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1225,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, ZF, M14 X 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 35,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1040,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1065,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, Zonder koppelstang, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,08 |
- -59%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voert. met stuurbekrachtiging, zonder spoorstangeinden
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -46%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 945 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 945 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M14 x 2mm FEMALE, Hydraulisch, Zonder koppelstang, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 2mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Zonder koppelstang
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -60%
Wielorowek, M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Totale lengte [mm] | 980 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1.5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -66%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -59%
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 105,73 |
- -75%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Aantal tanden | 54, 22 |
| Diameter [mm] | 17,6, 29 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras, Naar de pitmanarm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54, 22 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -72%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 105,73 |
- -72%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -58%
Wielorowek, M16 x 1mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 55 |
| Totale lengte [mm] | 965 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -58%
