Land Rover Spoorstangeind / Stuurkogel
W11/16" x 16UNFL, met synthetisch vet, M12 x 1,5, VKDY 317502
| Lengte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | W11/16" x 16UNFL |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | VKDY 317502 |
- -6%
M16 x 1,5, met synthetisch vet, M12 x 1,75
| Lengte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,75 |
- -8%
Met synthetisch vet, VKDY 337503
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDY 337503 |
- -6%
M16 x 1,5, met synthetisch vet, M14 x 1,5
| Lengte [mm] | 221 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -8%
M16 x 1,5, met synthetisch vet, M12 x 1,75
| Lengte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,75 |
- -6%
M18 x 1,5, M14 x 2, met synthetisch vet, VKDY 317512
| Lengte [mm] | 115,5 |
| Binnendraad [mm] | M18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDY 317512 |
- -8%
M18 x 1,5, M14 x 2, met synthetisch vet, VKDY 317511
| Lengte [mm] | 115,5 |
| Binnendraad [mm] | M18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDY 317511 |
- -8%
- -49%
Voeringsstang, met synthetisch vet, M12 x 1,25
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Lengte [mm] | 1268,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
- -11%
Voeringsstang, met synthetisch vet, M12 x 1,25
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Lengte [mm] | 940 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
- -11%
Buiten, Vooras links, 11/16", Met linkse schroefdraad
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links |
| Lengte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 11/16" |
| Conusafmeting [mm] | 17,6 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 26696 01 |
- -48%
Duwstang, Vooras
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 17,55 |
| Lengte [mm] | 940 |
- -53%
18x1,5, Met rechtse schroefdraad, M14X2, L16162
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Binnendraad [mm] | 18x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X2 |
| Artikelnummer paar | L16162 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
- -66%
18x1,5, Met rechtse schroefdraad, M14X2, L16161
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Binnendraad [mm] | 18x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X2 |
| Artikelnummer paar | L16161 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
- -66%
11/16", Met rechtse schroefdraad, M12X1.75, L17116
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat | 11/16" |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.75 |
| Artikelnummer paar | L17116 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -47%
11/16", Met linkse schroefdraad, M12X1.75, L17115
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat | 11/16" |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.75 |
| Artikelnummer paar | L17115 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -47%
M12X1.5, L17120
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
| Artikelnummer paar | L17120 |
| Gewicht [kg] | 0,480 |
- -31%
M12X1.5, L17119
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
| Artikelnummer paar | L17119 |
| Gewicht [kg] | 0,480 |
- -8%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,800 |
- -15%
16x1,5, Met rechtse schroefdraad, M12X1.75
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.75 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
- -8%
M12X1.5, L17123
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
| Artikelnummer paar | L17123 |
| Gewicht [kg] | 0,460 |
- -8%
16x1,5, 12x1,75, Met rechtse schroefdraad, M12X1.75
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | 12x1,75 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.75 |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
- -37%
16x1,5, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32 |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
| Gewicht [kg] | 1,000 |
- -53%
18x1,5, Met rechtse schroefdraad, M14X2, L17128
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendraad [mm] | 18x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X2 |
| Artikelnummer paar | L17128 |
| Gewicht [kg] | 0,840 |
- -50%
18x1,5, Met rechtse schroefdraad, M14X2, L17127
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendraad [mm] | 18x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X2 |
| Artikelnummer paar | L17127 |
| Gewicht [kg] | 0,840 |
- -50%
16x1,5, 14x2, Met rechtse schroefdraad, M14X2.0
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | 14x2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X2.0 |
| Gewicht [kg] | 0,804 |
- -8%
14x1,5, 14x2, Met rechtse schroefdraad, M14x2
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | 14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | 14x2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x2 |
| Gewicht [kg] | 0,780 |
- -45%
M14x2 / M16x2, M14X2
| Schroefdraadmaat | M14x2 / M16x2 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X2 |
- -57%
Buiten, Vooras rechts, Vooras links, LR032373
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | LR032373, LR032374 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Binnendraad [mm] | M16x1.5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1.75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -68%
M18x1,50, Met linkse schroefdraad
| Buitendraad [mm] | M18x1,50 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
- -15%
- -7%
- -7%
