Land Rover Spoorstangeind / Stuurkogel
Vooras links, Met linkse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen, Met breekplaat
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 14122 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Duwstang, Midden, Vooras
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Inbouwplaats | Midden, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 17,8 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Vooras, M16x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Lengte [mm] | 70 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Componentennummer | BSG 15-310-103 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, Vooras, 11/16"
| Inbouwplaats | Buiten, rechts, Vooras |
| Lengte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 11/16" |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Componentennummer | BSG 15-310-162 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, M18x1,5, Met rechtse schroefdraad, Met binnendraad
| Breedte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lengte [mm] | 130 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad, Met binnendraad |
| Componentennummer | BSG 30-310-039 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, M18x1,5, Met rechtse schroefdraad, Met binnendraad
| Breedte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lengte [mm] | 130 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad, Met binnendraad |
| Componentennummer | BSG 30-310-040 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M18x1,5, M14x2,0, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 114 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Binnendraad [mm] | M18x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14x2,0 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0430 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M16x1,5, M12x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 71 |
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0525 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M16x1,5, M12x1,5, Met linkse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 71 |
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0524 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M18x1,5, M14x2,0, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 114 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Binnendraad [mm] | M18x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14x2,0 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | QS2488/HQ |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
11/16"-16 UNF-m, 840 0692 10
| Schroefdraadmaat | 11/16"-16 UNF-m |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Artikelnummer paar | 840 0692 10 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
11/16"-16 UNF-LH-m, 840 0691 10
| Schroefdraadmaat | 11/16"-16 UNF-LH-m |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Artikelnummer paar | 840 0691 10 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5, 840 1075 10
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Binnendraad [mm] | M18x1,5 |
| Artikelnummer paar | 840 1075 10 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5, 840 1074 10
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Binnendraad [mm] | M18x1,5 |
| Artikelnummer paar | 840 1074 10 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5
| Lengte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,6 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5
| Lengte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras rechts, M12x1,5, 91-01604-2
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 90 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 91-01604-2 |
| Buitendraad [Inch] | 11/16x16h |
| Gewicht [kg] | 0,41 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Vooras links, M12x1,5, 91-01604-1
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links |
| Lengte [mm] | 90 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 91-01604-1 |
| Buitendraad [Inch] | 11/16x16h-LTH |
| Gewicht [kg] | 0,41 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18x1,5, Vooras links, M14x2, 91-90606-1
| Binnendraad 1 [mm] | M18x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 112 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M14x2 |
| Artikelnummer paar | 91-90606-1 |
| Gewicht [kg] | 0,57 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 24 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 104 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14x1,5, 14x2, Met rechtse schroefdraad
| Lengte [mm] | 206 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | 14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | 14x2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, rechts, Links, Buiten
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M10×1,25, R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Gewicht [kg] | 0,34 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, 11/16"x16UNFL
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 96,6 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 58 |
| Totale lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Links |
| Buitendraad [mm] | 11/16"x16UNFL |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, 11/16"x16UNFL
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 59 |
| Totale lengte [mm] | 108 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Buitendraad [mm] | 11/16"x16UNFL |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, 11/16" X 16 UNF, 12 X 1,5, Met linkse schroefdraad
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 68 |
| Totale lengte [mm] | 116,5 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Buitendraad [mm] | 11/16" X 16 UNF, 12 X 1,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, 11/16" X 16 UNF, 12X1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 66 |
| Totale lengte [mm] | 115 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Buitendraad [mm] | 11/16" X 16 UNF, 12X1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 18X1,5, 12x1,25
| Inbouwdiameter [mm] | 14 |
| Totale hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 52 |
| Totale lengte [mm] | 108 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buitendraad [mm] | 18X1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12x1,25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, 16X1,5, 12X1,5
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 42 |
| Totale lengte [mm] | 91 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Binnendraad [mm] | 16X1,5 |
| Buitendraad [mm] | 12X1,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, 16x1,5, 12x1,5
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 42 |
| Totale lengte [mm] | 91 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | 12x1,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16 X 1,5
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 60 |
| Totale lengte [mm] | 247 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendraad [mm] | 16 X 1,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16x1,5, 12x1,75
| Inbouwdiameter [mm] | 17 |
| Totale hoogte [mm] | 98,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 57 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | 12x1,75 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M 16 X 1,5, M 14 X 2
| Inbouwdiameter [mm] | 16,5 |
| Totale hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 113 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Binnendraad [mm] | M 16 X 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 14 X 2 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
