Land Rover Spoorstangeind / Stuurkogel
Vooras rechts, M18x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA2882
| Breedte [mm] | 47 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 139 |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,6 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA2882 |
- -66%
Vooras, M14.1.5, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 130 |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Schroefdraadmaat | M14.1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,6 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -76%
Vooras, M16x1.5
| Breedte [mm] | 25 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,6 |
- -65%
Koppelstang
| Hoogte [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 980 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Staal, met borgmoer
| Schroefdraad lengte [mm] | 65, 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5, M12 x 1,25 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 54021901 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 54021802 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 54035502 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 54035401 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M14x2
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x2 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
M16 x 1,5mm, Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5mm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2mm |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, M14 x 2, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 2 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Met rechtse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen, Met breekplaat
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 89 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat |
| Artikelnummer paar | ADJ138713 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
- -59%
Vooras rechts, Vooras links, Staal, met borgmoer
| Schroefdraad lengte [mm] | 65, 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25, M18 x 1,5 |
- -53%
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 21 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 105 |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
- -54%
Vooras, NRC5869, 11/16x16h, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | NRC5869 |
| Schroefdraadmaat | 11/16x16h |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -31%
Vooras rechts, QJB100220, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | QJB100220 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006507 |
- -5%
Vooras links, QJB100230, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | QJB100230 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006505 |
- -5%
Vooras links, V25-0187
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | V25-0187 |
Vooras rechts, V25-0186
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | V25-0186 |
- -23%
Vooras links, M18x1,5mm, M14x2,0mm, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 112 |
| Binnendraad [mm] | M18x1,5mm |
| Buitendraad [mm] | M14x2,0mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Artikelnummer paar | 304 127 |
- -61%
Vooras rechts, M 18 x 1,5, M 14 x 2,0, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 112 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 14 x 2,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Artikelnummer paar | 304 126 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, M16x1,5, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
Vooras rechts, Vooras links, M16 x 1,5, M12 x 1,75
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
Vooras rechts, Vooras links, M16 x 1,5, M14 x 2
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 2 |
Vooras rechts, V48-9523
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | V48-9523 |
Vooras rechts, M 16 x 1,5, M 12 x 1,5, V48-9514
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Binnendraad [mm] | M 16 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | V48-9514 |
Vooras links, M 16 x 1,6, M 12 x 1,5, V48-9513
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Binnendraad [mm] | M 16 x 1,6 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | V48-9513 |
Vooras links, Met linkse schroefdraad, V48-9510
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | V48-9510 |
Vooras, Duwstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
