Seat Axiaal gewricht / spoorstang
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M 14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 332 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 311 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 16 x 1,5 |
- -60%
Vooras, 6C0423810C, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6C0423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -51%
Vooras, 8E0422821C, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8E0422821C |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 128 |
- -24%
Vooras, 8N0422803D, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8N0422803D |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 333 |
- -11%
Vooras, 1S0423810A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1S0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 305 |
- -26%
Vooras, 5WA423810C, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5WA423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 306 |
- -51%
Vooras, Part of 191419803, voor voertuigen zonder active besturing, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 191419803 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M22x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 368 |
- -52%
Vooras, Part of 191422803A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 191422803A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 347 |
- -49%
Vooras, Part of 1H0422803A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1H0422803A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 371 |
- -53%
Vooras, Part of 1J0422803H, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1J0422803H |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 320 |
- -26%
Vooras, Part of 7M3422804A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 7M3422804A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 184 |
- -61%
Vooras, Part of 6N0419804, voor voertuigen zonder active besturing, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6N0419804 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M22x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 320 |
- -69%
Vooras, Part of 6N0422804A, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6N0422804A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 311 |
- -53%
Vooras, Part of 6Q0423803P, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6Q0423803P |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 295 |
- -45%
Vooras, M12x1,5, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7633721 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 275 |
- -26%
Vooras, Part of 5960321, M12x1,5, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 5960321 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 192 |
- -39%
Vooras, Part of 6K0422821, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6K0422821 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 345 |
- -41%
Vooras, Part of 6K0422821E, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 6K0422821E |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 318 |
- -43%
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -39%
Vooras, 6Q0423810C, SMI KOYO, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6Q0423810C |
| Voor fabrikant | SMI KOYO |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 299 |
Met rechtse schroefdraad, Vooras, 1J0422804B, 1J0422803B
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0422804B, 1J0422803B |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
M 14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -21%
Vooras rechts, Vooras links, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -23%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5
| Lengte [mm] | 306 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Vooras, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14 x 1,5 |
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, M14 x 1,5 mm
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 325 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1,5 mm |
Vooras rechts, Vooras links, M14X1,5
| Lengte [mm] | 311 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1,5 |
Vooras rechts, Vooras links, M16X1,5
| Lengte [mm] | 360 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16X1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16X1,5 |
Vooras, M14x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M14x 1,5 |
Vooras, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
