Seat Axiaal gewricht / spoorstang
M 16x1,5, Vooras links, Vooras rechts
| Buitendraad [mm] | M 16x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -60%
M14x1 A, M14x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1 A |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 130 |
- -4%
M12x1,5 A, M14x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 A |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 185 |
- -5%
M12x1,5 A, M14x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 A |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 275 |
- -18%
M14x1,5 A
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 A |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 A |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 365 |
- -9%
Met stuurhuisrubber, M14x1,5 A, M22x1,5
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 A |
| Schroefdraadmaat 2 | M22x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 347 |
M16x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 329 |
- -8%
M16x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 329 |
- -14%
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Totale lengte [mm] | 358 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -48%
Met rechtse schroefdraad, M14x1
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M14x1 |
| Let op technische data |
Met rechtse schroefdraad, M12x1.5, M14x1.5
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 194 |
- -49%
ZF, M16x1,5, M14x1,5
| Totale lengte [mm] | 144 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 128 |
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5, M12x1,5
| Totale lengte [mm] | 278 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
M22x1,5, M14x1,5
| Totale lengte [mm] | 321 |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
- -42%
Met binnendraad, 191419804A, 191419803A, ZF
| Draadtype | Met binnendraad |
| Voor OE nummer | 191419804A, 191419803A |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Let op technische data | |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 366 |
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5, M22x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M22x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 318 |
- -33%
1H0422804A, 1H0422803A, met montage-/bevestigingsmateriaal, M14x1,5
| Totale lengte [mm] | 398 |
| Voor OE nummer | 1H0422804A, 1H0422803A |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
Box, M16X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 1 [mm] | 17,5 |
| Lengte [mm] | 352,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16X1.5 |
- -54%
Box, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 1 [mm] | 12,5 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
- -22%
- -54%
M14X1, Vooras
| Buitendraad [mm] | M14X1 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -66%
M14 x 1,5, M22 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M22 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 331 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -53%
M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 338 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1J0 422 810 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -55%
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6R0 423 810 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -58%
